Flow (automation) (1.0.0-beta17) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Active
gu: સક્રિય

en: Never
gu: કદી નહી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Other
gu: અન્ય

en: Task
gu: કાર્ય

en: Less than
gu: ના કરતા ઓછું

en: Tasks
gu: કાર્યો

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
