Flow (automation) (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Field name
az: Sahə adı

en: Mode
az: Rejim

en: Other
az: Digər

en: Edit view
az: Görünüşü redaktə edin

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Cron settings
az: Cron quraşdırmaları

en: Source
az: Mənbə

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Target
az: Hədəf

en: Bundle
az: Paket
