Flow (automation) (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Bundle
mr: बंडल

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
