Flow (automation) (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Display
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Active
oc: Actiu

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Mode
oc: Mòde

en: Method
oc: Metòde

en: Other
oc: Autre

en: Edit view
oc: Modificar la vista

en: Source
oc: Font

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Target
oc: Cibla

en: Bundle
oc: Paquet

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
