Flow (automation) (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (33 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Display
it: Visualizzazione

en: Active
it: Attivo

en: Field name
it: Nome del campo

en: Mode
it: Modalità

en: Method
it: Metodo

en: Other
it: Altro

en: Edit view
it: Modifica vista

en: Arguments
it: Parametri

en: Cron settings
it: Impostazioni cron

en: Do nothing
it: Non fare niente

en: Source
it: Sorgente

en: Tasks
it: Operazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Third party settings
it: Impostazioni di terze parti

en: Reference method
it: Metodo di riferimento

en: Target entity type
it: Il tipo di entità target
