Flow (automation) (1.0.0-beta4) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Source
mg: Loharano
