Flow (automation) (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Active
nl: Actief

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Mode
nl: Modus

en: Method
nl: Methode

en: Other
nl: Andere

en: Edit view
nl: Overzicht bewerken

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Cron settings
nl: Cron-instellingen

en: Task
nl: Taak

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Source
nl: Bron

en: New content
nl: Nieuwe inhoud

en: Tasks
nl: Taken

en: Source field
nl: Bronveld

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Target
nl: Doel

en: Loaded content
nl: Opgehaalde inhoud

en: Bundle
nl: Bundel

en: Reference field
nl: Referentieveld

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Access check
nl: Toegangscontrole

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Entity UUID
nl: Entiteit UUID

en: Target entity type
nl: Doelentiteitstype
