Flow (automation) (1.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Display
tr: Gösterim

en: Active
tr: Etkin

en: Field name
tr: Alan adı

en: Mode
tr: Kip

en: Method
tr: Yöntem

en: Other
tr: Diğer

en: Edit view
tr: Görünümü düzenle

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Cron settings
tr: Zamanlanmış görev ayarları

en: Task
tr: Görev

en: Source
tr: Kaynak

en: New content
tr: Yeni içerik

en: Tasks
tr: Görevler

en: Source field
tr: Kaynak alan

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Target
tr: Hedef

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Third party settings
tr: Üçüncü parti ayarları

en: Reference method
tr: Referans metodu

en: Target entity type
tr: Hedef varlık tipi
