Flow (automation) (1.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Mode
ar: النمط

en: Method
ar: الطريقة

en: Other
ar: آخر

en: Edit view
ar: تحرير الرؤية

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Task
ar: مهمة

en: Source
ar: المصدر

en: Tasks
ar: المهام

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث

en: Target entity type
ar: نوع الكيان المستهدف
