Flow (automation) (1.0.0-beta5) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Other
eo: Alia

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Bundle
eo: Fasko

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento
