Flow (automation) (1.0.0-beta5) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Active
nn: Aktiv

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Mode
nn: Modus

en: Other
nn: Andre

en: Arguments
nn: Argument

en: Tasks
nn: Oppgåver
