Flow (automation) (1.0.0-beta6) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Display
ro: Afișaj

en: Active
ro: Activ

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Mode
ro: Mod

en: Method
ro: Metodă

en: Other
ro: Altele

en: Edit view
ro: Editați vizualizarea

en: Arguments
ro: Argumente

en: Cron settings
ro: Setări cron

en: Task
ro: Sarcină

en: Source
ro: Sursă

en: Tasks
ro: Sarcini

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Target
ro: Țintă

en: Add task
ro: Adaugă sarcină

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat
