Flow (automation) (1.0.0-beta7) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Active
lv: Aktīvs

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Mode
lv: Režīms

en: Method
lv: Veids

en: Other
lv: Citi

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Cron settings
lv: Cron iestatījumi

en: Task
lv: Uzdevums

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Source
lv: Avots

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Source field
lv: Avota lauks

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Target
lv: Mērķis

en: Bundle
lv: Komplekts
