Flow (automation) (1.0.0-beta8) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Active
fi: Voimassa

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Mode
fi: Tila

en: Method
fi: Tapa

en: Other
fi: Muu

en: Edit view
fi: Muokkaa näkymää

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Cron settings
fi: Cron-asetukset

en: Task
fi: Tehtävä

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Source
fi: Lähde

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Target
fi: Kohde

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi
