Flow (automation) (1.0.0-beta8) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Active
ku: چالاکە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Mode
ku: جۆر

en: Other
ku: هیتر

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
