Flow (automation) (1.0.0-beta9) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Field name
be: Назва поля

en: Mode
be: Лад

en: Method
be: Метад

en: Other
be: Іншыя

en: Edit view
be: Рэдактыраваць выгляд

en: Arguments
be: Аргументы

en: Source
be: Крыніца

en: Tasks
be: Задачы

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Third party settings
be: Іншыя налады
