Flow (automation) (1.0.0-beta9) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Other
bo: གཞན

en: Edit view
bo: མཐོང་རིས་བཟོ་བཅོས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
