Flow (automation) (1.0.0-beta9) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Active
el: Ενεργό

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Mode
el: Τρόπος

en: Method
el: Μέθοδος

en: Other
el: Άλλο

en: Edit view
el: Επεξεργασία view

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Cron settings
el: Ρυθμίσεις Cron

en: Source
el: Πηγή

en: Tasks
el: Εργασίες

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Target
el: Στόχος

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
