Flow (automation) (1.0.0-beta9) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: - None -
ht: - Vid -

en: Save
ht: Anrejistre
