Flow (automation) (1.0.0-beta9) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Mode
lt: Būdas

en: Method
lt: Būdas

en: Other
lt: Kiti

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Source
lt: Šaltinis

en: Tasks
lt: Užduotys

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Save as
lt: Išsaugot kaip

en: Bundle
lt: Paketas

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
