Flow (automation) (1.0.0-beta9) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Other
my: အခြား

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
