Flow (automation) (1.0.0-beta17) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Roles
sq: Rolet

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Other
sq: Tjetër

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Less than
sq: Më e vogël

en: Blocked
sq: Bllokuar
