Flow2 (8.x-3.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
