Flow2 (8.x-3.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
