Flow2 (8.x-3.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Help
fa: راهنما

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Search form
fa: ورقه جستجو

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Primary admin actions
fa: اقدامات اصلی مدیر

en: User account menu
fa: قائم حساب کابرا
