Flow2 (8.x-3.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: Help
pt: Ajuda

en: Tabs
pt: Abas

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Search form
pt: Formulário de busca

en: Powered by Drupal
pt: Desenvolvido com Drupal

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário
