Flow2 (8.x-3.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Help
sk: Pomoc

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: User account menu
sk: Používateľské menu
