Flow2 (8.x-3.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
