Flow2 (8.x-3.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Help
az: Dəstək

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
