Flow2 (8.x-3.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
