Flow2 (8.x-3.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Help
uk: Довідка

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
