Flow2 (8.x-4.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Help
gl: Axuda

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
