Flow2 (8.x-4.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Help
km: ជំនួយ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
