Flow2 (8.x-4.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Help
be: Дапамога

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
