Flow2 (8.x-4.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Help
hi: मदद

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Search form
hi: खोज फार्म

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
