Flow2 (8.x-4.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Help
is: Hjálp

en: Tabs
is: Flipar

en: Search form
is: Leitarform

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
