Flow2 (8.x-4.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Help
ps: مرسته

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Search form
ps: پلټون فورمه
