Flow2 (8.x-4.0-beta3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Help
he: עזרה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן
