Flow2 (8.x-4.0-beta3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Help
ja: ヘルプ

en: Tabs
ja: タブ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
