Flow2 (8.x-4.0-beta3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Help
ru: Справка

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
