Flow2 (8.x-4.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Help
te: సహాయం

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
