Flow2 (8.x-4.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Help
ar: المساعدة

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
