Flow2 (8.x-4.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Help
eu: Laguntza

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
