Flow2 (8.x-4.0-beta3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Help
hu: Súgó

en: Tabs
hu: Fülek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
