Flow2 (8.x-4.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Help
sv: Hjälp

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
