Flowplayer (8.x-4.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: About
de: Über

en: Flowplayer settings
de: Flowplayer-Einstellungen

en: Api Key
de: API Schlüssel

en: Could not find a video provider to handle the given URL.
de: Es konnte kein Video-Anbieter gefunden werden, der die angegebene URL verarbeiten kann.

en: Video Textfield
de: Video-Textfeld

en: Video Form
de: Videoformular

en: The "Flowplayer WYSIWYG" filter must run after the "Limit allowed HTML tags" filter to function correctly. For more information <a href="@url">read the documentation</a>.
de: Der Filter „Flowplayer WYSIWYG“ muss nach dem Filter „Erlaubte HTML-Tags begrenzen“ ausgeführt werden, damit er korrekt funktioniert. Weitere Informationen sind in der <a href="@url">Dokumentation</a> verfügbar.
