Flowplayer (8.x-4.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Video
hu: Videó

en: About
hu: Leírás

en: Api Key
hu: API-kulcs

en: Please select a video.
hu: Videó kiválasztása.

en: Video Textfield
hu: Videó szövegmező

en: Video Form
hu: Videóűrlap
