Flowplayer (8.x-4.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Video
fr: Vidéo

en: About
fr: À propos

en: Please select a video.
fr: Veuillez choisir une vidéo.

en: Video Form
fr: Formulaire Vidéo
