Fluent (0.8.2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Article
fa: مقاله

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: drupal
fa: دروپال

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Video
fa: ویدیو

en: Document
fa: سند

en: 1
fa: ۱

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Default comments
fa: دیدگاه‌های پیش‌فرض

en: Allows commenting on content
fa: اجازه ثبت دیدگاه در مورد محتوا را می دهد

en: Basic block
fa: بلوک پایه

en: A basic block contains a title and a body.
fa: یک بلوک پایه شامل یک عنوان و بدنه است.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
fa: یک فایل یا سند بارگذاری شده، مانند PDF.
