Fluent (0.9.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Article
cs: Článek

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Comment
cs: Komentář

en: Boolean field
cs: Pole s logickým datovým typem (BOOLEAN)

en: Timestamp field
cs: Pole s časovým razítkem

en: List field
cs: Zobrazit v seznamu

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
